O FIRMIE

Księgarnia internetowa bajkowo.com powstała jako uzupełnienie działalności najstarszej, nieprzerwanie działającej księgarni w Łęcznej na Starym Mieście. Początki funkcjonowania przy ul. 11-go Listopada 12 sięgają lat sześćdziesiątych XX w. kiedy mieściła  sie tu państwowa księgarnia należąca do Domu Książki. Od lat dziewięćdziesiątych jest to rodzinna firma prywatna.
Księgarnia to miejsce, w którym znajdziecie Państwo bogatą ofertę podręczników, wydawnictw edukacyjnych, poradników, książek do czytania, słuchania i kolorowania, wydawnictw albumowych, publikacji regionalnych, artykułów biurowych, szkolnych i piśmienniczych, zabawek, gier, puzzli. Proponujemy najwyższej jakości produkty sprawdzone przez nas i naszych klientów. Jesteśmy otwarci na nowości i pozycje niszowe, które też mają swoich amatorów.
Misją naszej księgarni jest propagowanie czytania i wpólnego spędzania czasu na grach, zabawach czy układaniu puzzli. Czytelnikom dajemy możliwość spojrzenia na rzeczywistość oczyma innych ludzi, przeżycia emocji odmiennych od tych, które odczuwają na co dzień. Rozwijamy ich wyobraźnię i wrażliwość. Dobieramy książki, kierując się zasadą, by na naszych półkach znalazły się tytuły dla każdego. W naszej ofercie znajdują się książki zarówno dobrze napisane, jak i starannie wydane.
Chętnie współpracujemy z przedszkolami i szkołami, a także innymi podmiotami działającymi w branży edukacyjno - oświatowej. Uczestniczymy w inicjatywach kulturalnych i społecznych realizowanych na terenie gminy. Bierzemy aktywny udział w projektach mających na celu popularyzację czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Organizujemy kiermasze, promocje i wyprzedaże.
Jesteśmy wiarygodni i solidni, dbamy o stałe podnoszenie jakości usług, mamy konkurencyjne ceny i atrakcyjne rabaty dla naszych kilentów, stale rozwijamy się i podnosimy nasze kompetencje w celu zadowolenia klientów.

Zapraszamy!