Loża Szyderców Black SIMPLE SOLUTION

pudełko,25x10x8 cm

EAN: 5906874960011

Cena detaliczna:

99,95 zł

Oszczędzasz: -20%
Nasza cena: 79,96 zł

Czarna Loża Szyderców 2.0 to kolejna odsłona kultowej już imprezowej gry karcianej. Czym różni się od poprzedniej wersji? Przede wszystkim nasyceniem czarnym humorem oraz nowymi kartami akcji, które zaostrzą rozgrywkę i podkręcą interakcję pomiędzy graczami.
W Czarnej Loży zamknięto najczarniejsze demony, a oznacza to, że możesz się spodziewać wszystkiego najgorszego. Znajdziesz w niej hasła, które przekraczają wszelkie normy niekiedy nawet te dobrego smaku. Tym samym gra przeznaczona jest jedynie dla najtwardszych zawodników.
Idea Loży pozostaje oczywiście ta sama. Korzystając z dostępnych kart, masz za zadanie udzielić jak najlepszej odpowiedzi na zadane pytania i przy wykorzystaniu zmysłu taktycznego zebrać jako pierwszy trzynaście punktów.
Zawartość pudełka:
90 kart pytań;
400 kart odpowiedzi;
10 kart specjalnych;
9 nowych kart akcji.
Karty akcji
K2 ryzyko popłaca, zdobywaj dodatkowe punkty za wygrane rundy;
COCK BLOCK karta, która blokuje używanie innych akcji w danej rundzie;
ZDOLNY, ALE LEŃ nie podoba Ci się pytanie? nie masz pasujących odpowiedzi? Zepsuj innym zabawę xD
PROWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ dobra zmiana, osoba którą ją sprawdzi, będzie ruchana;
FOKER PACE karta akcji, która służy do zmiany sędziego i wymiany swoich kart;
MISTER, KURWA, PRZYSZŁOŚĆ sam wybierasz następne pytanie. Bardzo przyjemnie zagrywa się tę kartę. Serio.
TGV totalna destrukcja przeciwnika. Coś jak BFG w Doomie.
REMIX, BROWAR, WÓDA, DŻIN roller coaster w kartach. Karta do wymiany swojej ręki z innym graczem, który następnie musi zrobić to samo z kolejnym.
REFORMA SĄDOWNICTWA przesuwasz kolejkę wedle uznania i bez konsekwencji wybierasz sędziego.
Opcjonalne tryby rozgrywki:
Why so serious? Joker (sprytnie udający kartę odpowiedzi) rzucony przez gracza natychmiast zmienia zadane w danej rundzie pytanie. Odpowiedzi pozostałych uczestników, pomimo wykorzystanej karty akcji, pozostają takie same. Joker to siedlisko absurdu, ale i najlepszych kombinacji.
Liberum Veto Sędzia nie pochwala Twojego poczucia humoru? Krzyknij: veto! Gracz, który nie zgadza się z werdyktem, ma jednorazowe prawo do zakwestionowania wyniku (kto pierwszy, ten lepszy w każdej rozgrywce możliwe jest tylko jedno veto). W tej sytuacji pozostali gracze głosują pomiędzy dwiema spornymi odpowiedziami (dotychczas uznawanej za zwycięską i autorstwa wetującego). Wygrałeś? Dostajesz punkt! W przeciwnym razie tracisz punkt i prawo do kolejnego veto.
Czasoprzyspieszacz Każda rozgrywka przeciąga się w nieskończoność z powodu niezdecydowania niektórych graczy? Powiedz: dość tego! Czasoprzyspieszacz zezwala sędziemu na rozpoczęcie głośnego odliczania do 9 w momencie, gdy otrzyma pierwszą odpowiedź. Gracz, który rzucił kartę po czasie, nie bierze udział w danej rozgrywce.